08.09
Frans Duijsens

Frans Duijsens overleden

Geplaatst op 08-09-2020

Met grote verslagenheid hebben wij gisteren kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde senator Frans Duijsens.

Frans was een verenigingsman in hart en nieren. Jarenlang was hij lid van onze Raad van Elf; onder andere als ceremoniemeester en vicepresident maar ook twee periodes als waarnemend president. De laatste jaren heeft Frans, onder andere vanwege zijn slopende ziekte, een stapje terug moeten doen. Hij werd benoemd tot senator van onze vereniging en bleef in die functie nauw betrokken bij de VVKW.

Frans genoot een groot respect binnen onze vereniging. Hij kon kritisch zijn, maar was altijd rechtvaardig. Alles wat er in de vereniging gebeurde ging hem aan het hart. Zelfs in zijn laatste weken toonde hij nog zijn grote betrokkenheid bij onze vereniging. Een bijzonder mooi mens is er niet meer.

Frans, we zullen je nooit vergeten en we gaan je missen!

Wij wensen Rita en de familie heel veel sterkte toe.

Xclusive Multimedia Services