26.04
Senator Herman Cohnen

In memoriam: Herman Cohnen

Geplaatst op 26-04-2024

Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze senator Herman Cohnen. Herman was jarenlang lid van de Raad van Elf van onze vereniging en bekleedde hierin de functie van ceremoniemeester. Zijn toewijding aan het bevorderen van samenwerking en kwaliteit binnen onze vereniging was bewonderenswaardig.

Naast zijn lidmaatschap van de Raad van Elf is Herman ook korte tijd bestuurder geweest bij onze bond, de BCL.

Na zijn “pensioen” bij de Raad van Elf is Herman benoemd tot senator. Tot op hoge leeftijd droeg Herman zijn kap met trots.

In corona tijd vierde Herman, samen met zijn vrouw Lieske, het vier maal elf jarig lidmaatschap van de VVKW. Zichtbaar geëmotioneerd werd Herman thuis onderscheiden door een afvaardiging van het bestuur.

Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote Lieske, zijn familie en vrienden.

Xclusive Multimedia Services