30.07

Nieuwe samenstelling bestuur

Geplaatst op 30-07-2019

Via deze weg willen wij jullie laten weten dat er in onze vereniging het één en ander is gewijzigd m.b.t. de samenstelling van het bestuur.

Op de Algemene Ledenvergadering van 15 juni jl. heeft het bestuur afscheid genomen van Bianca Hermans als secretaris. Bianca is jarenlang voor velen van jullie het contactpunt geweest met onze vereniging. Wij zijn Bianca dan ook veel dank verschuldigd voor al het goede werk dat zij in de afgelopen jaren heeft verzet. Bianca is inmiddels opgevolgd door Tim Glenz, tevens lid van de Raad van Elf en ex-prins uit het seizoen 2017-2018. Dit betekent ook dat de contactgegevens van de VVKW hiermee zijn gewijzigd.

Tim is bereikbaar op het nummer 06-52320505 en het nieuwe correspondentieadres is Akerstraat 128, 6466 HN te Kerkrade. Het e-mailadres secretariaat@vvkw.nl blijft ongewijzigd maar zal nu worden beheerd door Tim.

Daarnaast willen wij jullie informeren over de nieuwe samenstelling van het bestuur van de VVKW:

Lambert Werry voorzitter
Patrick Starmans vicevoorzitter (tevens president Raad van Elf)
Tim Glenz eerste secretaris
Ivo Essers tweede secretaris
Jan Bellen eerste penningmeester
Wilma Brounen tweede penningmeester
Dennis Pluijmen afgevaardigde prinsenraad
Math Bosch afgevaardigde ereraad
Lieske Cohnen afgevaardigde auw wiever
Joyce Kleijkers afgevaardigde jong auw wiever

Wij hopen jullie hiermee voldoende te hebben kunnen informeren. Als jullie nog vragen hebben horen we ze uiteraard graag

Met carnavalsgroet,

Bestuur & leden VVKW.

Xclusive Multimedia Services